LED ringlicht f. 33263, 54 LED's, 5800 K, D=50 mm
| Artikelnr. | WL31821 |
| Model | 33202 |
| Fabrikant | ESCHENBACH |
| Fabrikant artikelnr. | 33202 |
| Lengte | 185 mm |
| Breedte | 150 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 306 g |
| Lamp- of vergrootglastype | LED-ringverlichting |
| Kleur van het licht | warm wit |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | ESCHENBACH Optik GmbH Fürther Straße 252 DE-90429 Nürnberg www.eschenbach-optik.de |