ESD-container, gesloten, zwart, 400 x 300 x 220 mm
| Artikelnr. | WL32815 |
| Model | EB ESD 43/22 PU |
| Fabrikant | WEIDINGER |
| Lengte | 400 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Hoogte | 220 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden www.weidinger.eu |