Tafelvoet f. Vario LED flex (voor 2781 en 27815)
| Artikelnr. | WL33545 |
| Model | 27819 |
| Fabrikant | ESCHENBACH |
| Fabrikant artikelnr. | 27819 |
| Lengte | 145 mm |
| Breedte | 135 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 2,435 kg |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | ESCHENBACH Optik GmbH Fürther Straße 252 DE-90429 Nürnberg www.eschenbach-optik.de |