ESD voorraadkast, staal, 920x420x1950 mm
• Buitenafmetingen: 920 x 420 x 1950 mm
• Binnenafmetingen: 834 x 375 x 1770 mm
• met scharnierende deuren, afsluitbaar
• incl. 4 in hoogte verstelbare schappen
• Kleur: lichtgrijs (RAL 7035)
• Binnenafmetingen: 834 x 375 x 1770 mm
• met scharnierende deuren, afsluitbaar
• incl. 4 in hoogte verstelbare schappen
• Kleur: lichtgrijs (RAL 7035)
| Artikelnr. | WL34876 |
| Model | 71.421.70 |
| Fabrikant | KARL |
| Fabrikant artikelnr. | 71.421.70 |
| Lengte | 920 mm |
| Breedte | 420 mm |
| Hoogte | 1950 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | lichtgrijs |
| Kleur | grauw |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Incl. batterij | nee |
| Aantal planken | 4 |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |