Fijne schroevendraaier PicoFinish 260 PF 1,0x40
De PicoFinish 260 PF 1,0×40 precisieschroevendraaier van WIHA is ideaal voor fijn en delicaat schroefwerk in de elektronica, fijnmechanica en modelbouw.
Dankzij de slanke vorm van de handgreep en de draaibare kap kan er bijzonder fijngevoelig mee worden gewerkt, terwijl het speciale concept van de handgreepmaat een optimale balans biedt tussen precisie en controle.
De kling is 40 mm lang, 2 mm breed en 0,18 mm dik, waardoor het mogelijk is om nauwkeurig te werken op kleine sleufschroeven. Het handvat meet 90 mm, de diameter van het handvat is 9 mm en zorgt voor een stevige grip voor precieze toepassingen.
De PicoFinish serie biedt een hoge ergonomie en precisie - perfect voor de werkplaats, het laboratorium of modelbouwprojecten.
• Ideaal voor fijn en delicaat schroefwerk in de elektronica, fijnmechanica en modelbouw
• Gevoelig werken door slanke greepvorm en draaiende dop
• Schroevendraaier handgreep concept voor een optimale balans tussen precisie en controle
Dankzij de slanke vorm van de handgreep en de draaibare kap kan er bijzonder fijngevoelig mee worden gewerkt, terwijl het speciale concept van de handgreepmaat een optimale balans biedt tussen precisie en controle.
De kling is 40 mm lang, 2 mm breed en 0,18 mm dik, waardoor het mogelijk is om nauwkeurig te werken op kleine sleufschroeven. Het handvat meet 90 mm, de diameter van het handvat is 9 mm en zorgt voor een stevige grip voor precieze toepassingen.
De PicoFinish serie biedt een hoge ergonomie en precisie - perfect voor de werkplaats, het laboratorium of modelbouwprojecten.
• Ideaal voor fijn en delicaat schroefwerk in de elektronica, fijnmechanica en modelbouw
• Gevoelig werken door slanke greepvorm en draaiende dop
• Schroevendraaier handgreep concept voor een optimale balans tussen precisie en controle
| Artikelnr. | WL35664 |
| Model | 260P |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 00476 |
| Lengte met verpakking | 158 mm |
| Breedte met verpakking | 56 mm |
| Hoogte met verpakking | 43 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Productserie | 260P |
| Brutogewicht (fabrikant) | 9 g |
| Schroeftype | uitsparing |
| ESD-compatibel | nee |
| Schroevendraaier type | normale schroevendraaier |
| Gereedschapslengte | 134 mm |
| Handvatdiameter | 9 mm |
| Handvatlengte | 90 mm |
| Bladdiameter | 2 mm |
| Bladlengte | 40 mm |
| Snijdikte | 0,18 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |