Zijsnijders met veiligheidsclip, zonder afschuining, Cu 1,3 mm, 138 mm
incl. veiligheidsclip
Zijsnijders. Een van de populairste snijgereedschappen, speciaal ontworpen voor zeer gevoelige elektronische toepassingen. Staaldikte 2,5 mm. Lengte gereedschap 138 mm. Ook verkrijgbaar in ESD-veilige uitvoering en met veiligheidsclip. Handgreep model St.
• zonder afschuining
• Diameter (koper) tot: 1,30 mm
• lengte: 138 mm
• incl. veiligheidsclip
Zijsnijders. Een van de populairste snijgereedschappen, speciaal ontworpen voor zeer gevoelige elektronische toepassingen. Staaldikte 2,5 mm. Lengte gereedschap 138 mm. Ook verkrijgbaar in ESD-veilige uitvoering en met veiligheidsclip. Handgreep model St.
• zonder afschuining
• Diameter (koper) tot: 1,30 mm
• lengte: 138 mm
• incl. veiligheidsclip
| Artikelnr. | WL35805 |
| Model | TR 25 A |
| Fabrikant | PIERGIACOMI |
| Fabrikant artikelnr. | TR 25 A |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| Vorm snijden | zonder afschuining |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 138 mm |
| Type zijkniptang | zijkniptang |
| Draaddiameter (tot) | 1,3 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | PIERGIACOMI Sud SrL Via 81a Strada 3 IT-63076 Monteprandone (Ap) www.piergiacomi.com |