ESD-rubber coating Opbergrek voor Quadro-CAR, D=620 mm
• B x D x H = 606 x 620 (558) x 2 mm
• voor legbord voor legborddiepte 620 mm
• voor legbord voor legborddiepte 620 mm
| Artikelnr. | WL36726 |
| Model | 19.417.98 |
| Modellijn | Quadro |
| Fabrikant | KARL |
| Fabrikant artikelnr. | 19.417.98 |
| Breedte | 606 mm |
| Hoogte | 2 mm |
| Diepte | 620 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |