ESD enkele lade, 92x170x62 mm, zwart
De zwarte ESD-laden van Treston zijn gemaakt van halfgeleidend polystyreen voor kleine onderdelen.
• geschikt voor kleine onderdelenmagazijn 291/551ESD
• Buitenafmetingen: D x B x H = 170x92x62 mm
• Inhoud: 0,7 liter
• bestaande uit geleidend polystyreen
• geschikt voor kleine onderdelenmagazijn 291/551ESD
• Buitenafmetingen: D x B x H = 170x92x62 mm
• Inhoud: 0,7 liter
• bestaande uit geleidend polystyreen
| Artikelnr. | WL36940 |
| Model | L-64-4ESD |
| Fabrikant | TRESTON |
| Fabrikant artikelnr. | L-64-4ESD |
| Lengte | 92 mm |
| Breedte | 92 mm |
| Hoogte | 62 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | zwart |
| Kleur | zwart |
| Inhoud (liter) | 0,7 l |
| Materiaal | Polystyreen |
| Incl. batterij | nee |
| Temperatuurbereik °C | -40 – 55 °C |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Treston Deutschland GmbH Frankfurter Str. 101 DE-65479 Raunheim www.treston.de |