Desoldeerpunt D-binnenzijde 1,35mm (0,05")
De K80DT005 desoldeerstift uit de THERMALTRONICS K desoldeerstiftserie is speciaal ontworpen voor het nauwkeurig en efficiënt desolderen van componenten op printplaten. Met een binnendiameter van 1,35 mm is hij ideaal voor kleine tot middelgrote vias waar een nauwkeurige soldeerextractie van cruciaal belang is.
De punt is RoHS-conform en loodvrij, waardoor hij ideaal is voor moderne fabricageprocessen en kwaliteitsnormen in de elektronicaproductie. De conische vorm en rechte uitlijning van de stift zorgen voor een gecontroleerde afzuiging, terwijl de stiftlengte van 13 mm hem gemakkelijk te gebruiken maakt, zelfs voor moeilijk bereikbare soldeerverbindingen.
De punt is compatibel met het DS-GUN-3 handstuk en kan gebruikt worden in de DS-KIT-3 desoldeerpistoolsets voor TMT-2000S, TMT-2000PS, TMT-2000S-K, TMT-2000S-KM, TMT-2000S-P, TMT-2000S-PM, TMT-2000S-SM, TMT-2000S-DT en TMT-2000S-TZ. De punt weegt slechts 23 g, ligt ergonomisch in de hand en maakt langdurig werken zonder vermoeidheid mogelijk.
Dit precisiegereedschap uit de K-serie combineert nauwkeurig desolderen, efficiënte soldeerextractie en een lange levensduur - een onmisbaar accessoire voor professionele elektrotechnici, servicetechnici en productieomgevingen waar snel en schoon desolderen vereist is.
• Desoldeerpunt Serie K
• Voor: DS-KIT-3 w/TMT-2000S, TMT-2000SPS, TMT-2000S-K, TMT-2000S-KM, TMT-2000S-P, TMT-2000S-PM, TMT-2000S-SM, TMT-2000S-DT, TMT-2000S-TZ
• RoHS-conform / loodvrij
• tiptype: Desolderen
De punt is RoHS-conform en loodvrij, waardoor hij ideaal is voor moderne fabricageprocessen en kwaliteitsnormen in de elektronicaproductie. De conische vorm en rechte uitlijning van de stift zorgen voor een gecontroleerde afzuiging, terwijl de stiftlengte van 13 mm hem gemakkelijk te gebruiken maakt, zelfs voor moeilijk bereikbare soldeerverbindingen.
De punt is compatibel met het DS-GUN-3 handstuk en kan gebruikt worden in de DS-KIT-3 desoldeerpistoolsets voor TMT-2000S, TMT-2000PS, TMT-2000S-K, TMT-2000S-KM, TMT-2000S-P, TMT-2000S-PM, TMT-2000S-SM, TMT-2000S-DT en TMT-2000S-TZ. De punt weegt slechts 23 g, ligt ergonomisch in de hand en maakt langdurig werken zonder vermoeidheid mogelijk.
Dit precisiegereedschap uit de K-serie combineert nauwkeurig desolderen, efficiënte soldeerextractie en een lange levensduur - een onmisbaar accessoire voor professionele elektrotechnici, servicetechnici en productieomgevingen waar snel en schoon desolderen vereist is.
• Desoldeerpunt Serie K
• Voor: DS-KIT-3 w/TMT-2000S, TMT-2000SPS, TMT-2000S-K, TMT-2000S-KM, TMT-2000S-P, TMT-2000S-PM, TMT-2000S-SM, TMT-2000S-DT, TMT-2000S-TZ
• RoHS-conform / loodvrij
• tiptype: Desolderen
| Artikelnr. | WL37708 |
| Model | K80DT005 |
| Fabrikant | THERMALTRONICS |
| Fabrikant artikelnr. | K80DT005 |
| Lengte met verpakking | 175 mm |
| Breedte met verpakking | 19 mm |
| Hoogte met verpakking | 19 mm |
| Lengte met verpakking in inches | 6,9 in |
| Breedte met verpakking in inches | 0,7 in |
| Hoogte met verpakking in inches | 0,7 in |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | K desoldeerpunt serie, 420°C - 475°C |
| Nettogewicht (fabrikant) | 23 g |
| Binnendiameter (desoldeerpunt) | 1,35 mm |
| Temperatuurbereik °C | 420 – 475 °C |
| Soldeerpunt of desoldeerpunt | desoldeerpunt |
| Tipserie | K-serie |
| Tiplengte | 13 mm |
| Tiplengte in inches | 0,51 in |
| Tipbreedte | 1,35 mm |
| Tipbreedte in inches | 0,05 in |
| Puntvorm | kegelvormig |
| Tipuitlijning | recht |
| Bijpassend handstuk | DS-GUN-3 |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | Thermaltronics Castle Peak Road. 489491 HKG-999077 Sham Shui Po www.thermaltronics.com |