Desoldeerpunt D-binnenzijde 1.10mm (0.04"), groot bereik
De M80DT004L D-inner 1,10 mm desoldeerstift uit de serie M desoldeerstiften van THERMALTRONICS is ideaal voor het nauwkeurig verwijderen van soldeer van smalle componenten. Dankzij de rechte, conische punt met een groot bereik kunnen soldeerverbindingen efficiënt en schoon worden verwerkt, waardoor nauwkeurig desolderen mogelijk is zonder naburige componenten te beschadigen.
De punt is RoHS-conform en loodvrij, waardoor hij zowel milieuvriendelijk als veilig voor professioneel gebruik is. Met een puntlengte van 18 mm en een puntbreedte van 1,10 mm biedt hij voldoende contactoppervlak voor nauwkeurig desoldeerwerk.
De desoldeerstift is compatibel met de DS-GUN-1 en MX-DS-1 handstukken en is geschikt voor soldeerstations van de TMT-9000S-1, TMT-9000S-2, MX-500, MX-5000 en MX-5200 modellen.
De desoldeerstift D-inside 1,10 mm M80DT004L van THERMALTRONICS is de perfecte keuze voor elektrotechnici die soldeerverbindingen snel, precies en betrouwbaar willen desolderen - telkens weer voor professionele resultaten.
• Desoldeerpunt Serie M
• Voor: TMT-9000S-1, TMT-9000S-2, MX-500, MX-5000, MX-5200
• RoHS-conform / loodvrij
• tiptype: Desolderen
vervangt Metcal artikel nr. STDC-804L
De punt is RoHS-conform en loodvrij, waardoor hij zowel milieuvriendelijk als veilig voor professioneel gebruik is. Met een puntlengte van 18 mm en een puntbreedte van 1,10 mm biedt hij voldoende contactoppervlak voor nauwkeurig desoldeerwerk.
De desoldeerstift is compatibel met de DS-GUN-1 en MX-DS-1 handstukken en is geschikt voor soldeerstations van de TMT-9000S-1, TMT-9000S-2, MX-500, MX-5000 en MX-5200 modellen.
De desoldeerstift D-inside 1,10 mm M80DT004L van THERMALTRONICS is de perfecte keuze voor elektrotechnici die soldeerverbindingen snel, precies en betrouwbaar willen desolderen - telkens weer voor professionele resultaten.
• Desoldeerpunt Serie M
• Voor: TMT-9000S-1, TMT-9000S-2, MX-500, MX-5000, MX-5200
• RoHS-conform / loodvrij
• tiptype: Desolderen
vervangt Metcal artikel nr. STDC-804L
| Artikelnr. | WL37911 |
| Model | M80DT004L |
| Fabrikant | THERMALTRONICS |
| Fabrikant artikelnr. | M80DT004L |
| Lengte met verpakking | 175 mm |
| Breedte met verpakking | 19 mm |
| Hoogte met verpakking | 19 mm |
| Lengte met verpakking in inches | 6,9 in |
| Breedte met verpakking in inches | 0,7 in |
| Hoogte met verpakking in inches | 0,7 in |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Productserie | Serie desoldeerpunten, 420°C - 475°C |
| Nettogewicht (fabrikant) | 23 g |
| Temperatuurbereik °C | 420 – 475 °C |
| Soldeerpunt of desoldeerpunt | desoldeerpunt |
| Tipserie | M-serie |
| Tiplengte | 18 mm |
| Tiplengte in inches | 0,71 in |
| Tipbreedte | 1,1 mm |
| Tipbreedte in inches | 0,04 in |
| Puntvorm | kegelvormig |
| Tipuitlijning | recht |
| Bijpassend handstuk | DS-GUN-1, MX-DS-1 |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | Thermaltronics Castle Peak Road. 489491 HKG-999077 Sham Shui Po www.thermaltronics.com |