Soldeerstift afgeschuind 45° 6,00mm (0,24"), alleen afgeschuind oppervlak vertind
De afgeschuinde 45° soldeerstift S60BVF060 van 6,00 mm uit de S-soldeerstiftenserie van THERMALTRONICS is ideaal voor het nauwkeurig aanbrengen van soldeer op brede oppervlakken. Met de afgeschuinde, mesvormige stift kan soldeer nauwkeurig worden aangebracht, waarbij alleen het afgeschuinde oppervlak wordt vertind om een schoon soldeerpatroon en gelijkmatige warmteoverdracht te garanderen.
De stift voldoet aan RoHS en is loodvrij gefabriceerd, waardoor hij zowel milieuvriendelijk als veilig voor professioneel gebruik is. Met een puntlengte van 15 mm en een puntbreedte van 6 mm biedt hij een groot contactoppervlak voor efficiënt werken aan brede soldeerverbindingen.
De soldeerstift is compatibel met het SHP-SM handstuk en geschikt voor de TMT-2000PS, SP200, MFR-PS1100 en MFR-PS2200 toevoereenheden.
De afgeschuinde 45° soldeerstift 6,00 mm S60BVF060 van THERMALTRONICS is de perfecte keuze voor elektrotechnici die soldeer met precisie en controle op brede oppervlakken willen aanbrengen - voor professionele resultaten bij elke toepassing.
• geschikt voor de handstukken Thermaltronics SHP-SM (TMT-2000S Station) en Metcal MFR-H6-SSC (MFR-1160, MFR-1161 en SP200 Station)
• RoHS-conform / loodvrij
• Soldeerstift serie S
• geschikt voor TMT-2000PS, SP200, MFR-PS1100, MFR-PS2200 voedingseenheden (SSC Tips)
De stift voldoet aan RoHS en is loodvrij gefabriceerd, waardoor hij zowel milieuvriendelijk als veilig voor professioneel gebruik is. Met een puntlengte van 15 mm en een puntbreedte van 6 mm biedt hij een groot contactoppervlak voor efficiënt werken aan brede soldeerverbindingen.
De soldeerstift is compatibel met het SHP-SM handstuk en geschikt voor de TMT-2000PS, SP200, MFR-PS1100 en MFR-PS2200 toevoereenheden.
De afgeschuinde 45° soldeerstift 6,00 mm S60BVF060 van THERMALTRONICS is de perfecte keuze voor elektrotechnici die soldeer met precisie en controle op brede oppervlakken willen aanbrengen - voor professionele resultaten bij elke toepassing.
• geschikt voor de handstukken Thermaltronics SHP-SM (TMT-2000S Station) en Metcal MFR-H6-SSC (MFR-1160, MFR-1161 en SP200 Station)
• RoHS-conform / loodvrij
• Soldeerstift serie S
• geschikt voor TMT-2000PS, SP200, MFR-PS1100, MFR-PS2200 voedingseenheden (SSC Tips)
| Artikelnr. | WL38191 |
| Model | S60BVF060 |
| Fabrikant | THERMALTRONICS |
| Fabrikant artikelnr. | S60BVF060 |
| Lengte met verpakking | 174 mm |
| Breedte met verpakking | 35 mm |
| Hoogte met verpakking | 12 mm |
| Lengte met verpakking in inches | 6,9 in |
| Breedte met verpakking in inches | 1,4 in |
| Hoogte met verpakking in inches | 0,5 in |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Productserie | S soldeerstift serie, 325°C - 358°C |
| Nettogewicht (fabrikant) | 18 g |
| Temperatuurbereik °C | 325 – 358 °C |
| Soldeerpunt of desoldeerpunt | soldeerstift |
| Tipserie | S-serie |
| Tiplengte | 15 mm |
| Tiplengte in inches | 0,59 in |
| Tipbreedte | 6 mm |
| Tipbreedte in inches | 0,24 in |
| Puntvorm | mesvormig |
| Tipuitlijning | afgeschuind |
| Bijpassende besturingseenheid | TMT-2000PS, SP200, MFR-PS1100, MFR-PS2200 |
| Bijpassend handstuk | SHP-SM |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | Thermaltronics Castle Peak Road. 489491 HKG-999077 Sham Shui Po www.thermaltronics.com |