Soldeerstift beitel 30° 1,78mm (0,07")
De S75CH018 beitelsoldeerstift 30° 1,78 mm uit de S-soldeerstiftenserie van THERMALTRONICS is speciaal ontworpen voor nauwkeurig werken aan middelgrote soldeerverbindingen en moeilijk bereikbare componenten. Met de gebogen, beitelvormige stift kan soldeer precies worden aangebracht, wat resulteert in een gelijkmatig soldeerpatroon en een optimale warmteoverdracht naar de soldeerverbinding.
De stift is RoHS-conform en loodvrij, waardoor hij zowel milieuvriendelijk als veilig voor professioneel gebruik is. Met een puntlengte van 10,3 mm en een puntbreedte van 1,78 mm biedt hij een uitgebalanceerd contactoppervlak dat nauwkeurig werken mogelijk maakt en tegelijkertijd naburige componenten beschermt.
De soldeerstift is compatibel met de SHP-SM handstukken en is geschikt voor de TMT-2000PS, SP200, MFR-PS1100 en MFR-PS2200 voedingseenheden. Dankzij de combinatie van de S-serie en het gebogen ontwerp kunnen elektrotechnici middelgrote soldeerverbindingen efficiënt en gecontroleerd verwerken zonder aan nauwkeurigheid in te boeten.
De beitelvormige 30° soldeerstift 1,78 mm S75CH018 van THERMALTRONICS is de ideale keuze voor elektrotechnici die professionele resultaten willen behalen op middelgrote soldeerverbindingen - voor nauwkeurig, schoon en betrouwbaar werk elke keer weer.
• Soldeerstift serie S
• RoHS-conform / loodvrij
• voor leveringseenheden TMT-2000PS, SP200, MFR-PS1100, MFR-PS2200 (SSC Tips)
• geschikt voor de handstukken Thermaltronics SHP-SM (TMT-2000S Station) en Metcal MFR-H6-SSC (MFR-1160, MFR-1161 en SP200 Station)
vervangt metcal artikel nr. SSC-737A
De stift is RoHS-conform en loodvrij, waardoor hij zowel milieuvriendelijk als veilig voor professioneel gebruik is. Met een puntlengte van 10,3 mm en een puntbreedte van 1,78 mm biedt hij een uitgebalanceerd contactoppervlak dat nauwkeurig werken mogelijk maakt en tegelijkertijd naburige componenten beschermt.
De soldeerstift is compatibel met de SHP-SM handstukken en is geschikt voor de TMT-2000PS, SP200, MFR-PS1100 en MFR-PS2200 voedingseenheden. Dankzij de combinatie van de S-serie en het gebogen ontwerp kunnen elektrotechnici middelgrote soldeerverbindingen efficiënt en gecontroleerd verwerken zonder aan nauwkeurigheid in te boeten.
De beitelvormige 30° soldeerstift 1,78 mm S75CH018 van THERMALTRONICS is de ideale keuze voor elektrotechnici die professionele resultaten willen behalen op middelgrote soldeerverbindingen - voor nauwkeurig, schoon en betrouwbaar werk elke keer weer.
• Soldeerstift serie S
• RoHS-conform / loodvrij
• voor leveringseenheden TMT-2000PS, SP200, MFR-PS1100, MFR-PS2200 (SSC Tips)
• geschikt voor de handstukken Thermaltronics SHP-SM (TMT-2000S Station) en Metcal MFR-H6-SSC (MFR-1160, MFR-1161 en SP200 Station)
vervangt metcal artikel nr. SSC-737A
| Artikelnr. | WL38245 |
| Model | S75CH018 |
| Fabrikant | THERMALTRONICS |
| Fabrikant artikelnr. | S75CH018 |
| Lengte met verpakking | 174 mm |
| Breedte met verpakking | 35 mm |
| Hoogte met verpakking | 12 mm |
| Lengte met verpakking in inches | 6,9 in |
| Breedte met verpakking in inches | 1,4 in |
| Hoogte met verpakking in inches | 0,5 in |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Productserie | S soldeerstift serie, 350°C - 398°C |
| Nettogewicht (fabrikant) | 18 g |
| Temperatuurbereik °C | 350 – 398 °C |
| Soldeerpunt of desoldeerpunt | soldeerstift |
| Tipserie | S-serie |
| Tiplengte | 10,3 mm |
| Tiplengte in inches | 0,41 in |
| Tipbreedte | 1,78 mm |
| Tipbreedte in inches | 0,07 in |
| Puntvorm | beitelvormig |
| Tipuitlijning | gebogen |
| Bijpassende besturingseenheid | TMT-2000PS, SP200, MFR-PS1100, MFR-PS2200 |
| Bijpassend handstuk | SHP-SM |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | Thermaltronics Castle Peak Road. 489491 HKG-999077 Sham Shui Po www.thermaltronics.com |