Eurostat Transparante ESD-kleefband met lage lading 0,8*12,5m
De transparante Eurostat kleefband is speciaal ontworpen voor ESD-gevoelige toepassingen en biedt een lage lading bij gebruik op elektronische componenten en oppervlakken. De zelfklevende cellulosefilm is helder en voldoet aan EN 61340-5-1, met een oppervlakteweerstand van 10¹¹ Ω.
Met een breedte van 12,5 mm en een materiaaldikte van 0,8 mm is de zelfklevende tape eenvoudig te hanteren en nauwkeurig aan te brengen. De hoge treksterkte van 130 MPa zorgt voor een stevige bevestiging zonder de onderdelen of oppervlakken te beschadigen.
Ideaal voor gebruik bij elektronicaproductie, -assemblage en -reparatie waar elektrostatische ontlading moet worden vermeden.
Met een breedte van 12,5 mm en een materiaaldikte van 0,8 mm is de zelfklevende tape eenvoudig te hanteren en nauwkeurig aan te brengen. De hoge treksterkte van 130 MPa zorgt voor een stevige bevestiging zonder de onderdelen of oppervlakken te beschadigen.
Ideaal voor gebruik bij elektronicaproductie, -assemblage en -reparatie waar elektrostatische ontlading moet worden vermeden.
| Artikelnr. | WL38976 |
| Model | 42-015-0081 |
| Fabrikant | WEIDINGER |
| Fabrikant artikelnr. | 42-015-0081 |
| Lengte | 12500 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Diameter | 76 mm |
| Materiaal | Cellulose |
| Incl. batterij | nee |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | 1011 OHM |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden www.weidinger.eu |