Tafelwagen, max. belasting 600kg, met 2 houten planken, 850x500mm
De zware tafelwagen van Fetra bestaat uit een multifunctioneel modulair systeem met het beproefde Fetra insteek- en schroefprincipe. De elegante frameconstructie ziet eruit als een stuk met "ronde hoeken" en zorgt voor een aantrekkelijke en veilige verbinding tussen het frame en de draagbuizen.
• Gelaste stalen buis en profielstaal, gepoedercoat RAL 5007
• 2 platformen van houtvezelplaat, decor van oppervlaktebeukenhout
• 2 zwenkwielen en 2 bokwielen, TPE-banden, naven met diepe groefkogellagers
• Zwenkwielblokkeringen, volgens de Europese norm EN 1757-3 (veiligheid van platformwagens)
• Gelaste stalen buis en profielstaal, gepoedercoat RAL 5007
• 2 platformen van houtvezelplaat, decor van oppervlaktebeukenhout
• 2 zwenkwielen en 2 bokwielen, TPE-banden, naven met diepe groefkogellagers
• Zwenkwielblokkeringen, volgens de Europese norm EN 1757-3 (veiligheid van platformwagens)
| Artikelnr. | WL39816 |
| Model | 2400 |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | 2400 |
| Lengte | 1047 mm |
| Breedte | 509 mm |
| Hoogte | 860 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | stralend blauw |
| Kleur | blauw |
| Materiaal | Houten plaat |
| Materiaal (frame) | Stalen buis |
| Incl. batterij | nee |
| Tarragewicht | 38 kg |
| Type transportmiddel | verrijdbare tafel |
| Laadvermogen | 500 kg |
| Aantal vaste wielen | 2 |
| Aantal zwenkwielen | 2 |
| Banden | TPE |
| Banddiameter | 160 mm |
| Lager (banden) | kogellagering |
| Lengte van de laadruimte | 850 mm |
| Breedte van de laadruimte | 500 mm |
| Aantal planken | 2 |
| Plankhoogte 1 | 228 mm |
| Plankhoogte 2 | 860 mm |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |