Tafelwagen, met 3 planken van hout, handgreep rechtop, 1000x600mm
De lichte tafelwagen van Fetra bestaat uit een multifunctioneel modulair systeem met het beproefde Fetra-insteek- en schroefprincipe. De elegante frameconstructie ziet eruit als een stuk met "ronde hoeken" en zorgt voor een aantrekkelijke en veilige verbinding tussen het frame en de draagbuizen.
• Gelaste stalen buizen en profielstaal, gepoedercoat
• Schroefconstructie
• 3 legplanken van houtvezelplaat, oppervlak beukenhouten decor
• liggend in stalen frame, rand 12 mm hoog
• Duwgreep rechtop
• 2 zwenkwielen en 2 bokwielen, TPE-banden, naven met diepe groefkogellagers
• Zwenkwielblokkeringen, volgens de Europese norm EN 1757-3 (veiligheid van platformwagens)
• Draagvermogen bovenste laadruimte 80 kg
• Gelaste stalen buizen en profielstaal, gepoedercoat
• Schroefconstructie
• 3 legplanken van houtvezelplaat, oppervlak beukenhouten decor
• liggend in stalen frame, rand 12 mm hoog
• Duwgreep rechtop
• 2 zwenkwielen en 2 bokwielen, TPE-banden, naven met diepe groefkogellagers
• Zwenkwielblokkeringen, volgens de Europese norm EN 1757-3 (veiligheid van platformwagens)
• Draagvermogen bovenste laadruimte 80 kg
| Artikelnr. | WL39823 |
| Model | 2752 |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | 2752 |
| Lengte | 1135 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 1040 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | stralend blauw |
| Kleur | blauw |
| Materiaal | Houten plaat |
| Materiaal (frame) | Stalen buis |
| Incl. batterij | nee |
| Tarragewicht | 50 kg |
| Type transportmiddel | verrijdbare tafel |
| Laadvermogen | 300 kg |
| Aantal vaste wielen | 2 |
| Aantal zwenkwielen | 2 |
| Banden | TPE |
| Banddiameter | 125 mm |
| Lager (banden) | kogellagering |
| Lengte van de laadruimte | 1000 mm |
| Breedte van de laadruimte | 600 mm |
| Aantal planken | 3 |
| Plankhoogte 1 | 200 mm |
| Plankhoogte 2 | 510 mm |
| Plankhoogte 3 | 820 mm |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |