Tafelwagen met dienbladen, met 3 legborden van plaatstaal, horizontaal handvat, 1000x700mm
De Fetra-tafelwagen is samengesteld uit drie strak gelaste plaatstalen schalen. Het is vooral geschikt voor gereinigde en geoliede onderdelen, omdat er niets op de vloer druipt.
• Staalconstructie, gelast
• Met 3 plaatstalen schalen
• Beugels van stalen buizen en schalen van plaatstaal aan elkaar geschroefd
• oliedichte schalen, rand 40 mm hoog
• Poedercoating RAL 5007
• Horizontale duwbeugel
• 2 zwenkwielen en 2 bokwielen, TPE-banden, naven met diepe groefkogellagers
• Vergrendeling van de zwenkwielen volgens EN 1757-3 (veiligheid van de platformwagens)
• Draagvermogen bovenste laadruimte 200 kg
• Staalconstructie, gelast
• Met 3 plaatstalen schalen
• Beugels van stalen buizen en schalen van plaatstaal aan elkaar geschroefd
• oliedichte schalen, rand 40 mm hoog
• Poedercoating RAL 5007
• Horizontale duwbeugel
• 2 zwenkwielen en 2 bokwielen, TPE-banden, naven met diepe groefkogellagers
• Vergrendeling van de zwenkwielen volgens EN 1757-3 (veiligheid van de platformwagens)
• Draagvermogen bovenste laadruimte 200 kg
| Artikelnr. | WL39827 |
| Model | 4832 |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | 4832 |
| Lengte | 1171 mm |
| Breedte | 700 mm |
| Hoogte | 910 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | stralend blauw |
| Kleur | blauw |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Materiaal (frame) | Stalen buis |
| Incl. batterij | nee |
| Tarragewicht | 64 kg |
| Type transportmiddel | verrijdbare tafel |
| Laadvermogen | 400 kg |
| Aantal vaste wielen | 2 |
| Aantal zwenkwielen | 2 |
| Banden | TPE |
| Banddiameter | 200 mm |
| Lager (banden) | kogellagering |
| Lengte van de laadruimte | 1000 mm |
| Breedte van de laadruimte | 700 mm |
| Aantal planken | 2 |
| Plankhoogte 1 | 248 mm |
| Plankhoogte 2 | 560 mm |
| Plankhoogte 3 | 870 mm |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |