Combinatiesleutel, metrisch, BlackLaser, 1,5 x 90 mm
Hoogwaardige inbussleutel voor binnen-zeskantschroeven. De kogel op de lange schacht maakt veilig werken mogelijk, zelfs in moeilijke montageposities. De BlackLaser oppervlaktebehandeling zorgt voor een uitstekende oppervlaktebescherming, ook tegen corrosie, en een lange levensduur. Gelaserde en dus slijtvaste maataanduidingen op de offsetsleutel voor snelle toegang.
• Haakse sleutel voor inbusschroeven
• Metrisch
• Met zeshoekige kogelkop op lang been
• BlackLaser voor hoge kossbescherming en lange levensduur
• Lengte van het blad lang/kort: 90/14 mm
• Haakse sleutel voor inbusschroeven
• Metrisch
• Met zeshoekige kogelkop op lang been
• BlackLaser voor hoge kossbescherming en lange levensduur
• Lengte van het blad lang/kort: 90/14 mm
| Artikelnr. | WL41777 |
| Model | 950 PKL BM |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05027101001 |
| Lengte | 90 mm |
| Breedte | 14 mm |
| Hoogte | 2 mm |
| Lengte met verpakking | 118 mm |
| Breedte met verpakking | 35 mm |
| Hoogte met verpakking | 15 mm |
| Leveringsomvang | 1.5x90 |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Nettogewicht (fabrikant) | 1,5 g |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Schroevendraaier type | inbussleutel |
| Zeskantige aansluiting | 1,5 mm |
| Gereedschapslengte | 90 mm |
| Bladlengte | 90 mm |
| Bladlengte in inches | 3,5 in |
| Sleutelmaat | 1,5 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |