ESD punttang, kort, gekarteld, puntig, bek 19 mm
• HRC 48-50
• Gekartelde, spitse, korte tang
• Voor algemene behandeling van alle soorten onderdelen
• Staaldikte 5,0 mm.
• Gekartelde, spitse, korte tang
• Voor algemene behandeling van alle soorten onderdelen
• Staaldikte 5,0 mm.
| Artikelnr. | WL43196 |
| Model | PN 5001 D |
| Fabrikant | WEIDINGER |
| Fabrikant artikelnr. | PN 5001 D |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 98 g |
| Puntvorm | gekarteld in het kort punt |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| Gereedschapslengte | 146 mm |
| Lengte van de kaken | 19 mm |
| Type tang | platte neustang |
| GPSR-fabrikantgegevens | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden www.weidinger.eu |