Kabelsleutel ronde connector 1/2 " / 1,5 Nm
De kabelschroefsleutel voor ronde connectoren 1/2" van WIHA is speciaal ontworpen voor het nauwkeurig en gecontroleerd vastschroeven van ronde connectoren met een zeskantige basis. Dankzij het hoogwaardige roestvrijstalen inzetstuk in combinatie met een robuuste, met glasvezel versterkte kunststof handgreep en een bladschacht van chroom-vanadium-molybdeenstaal biedt de sleutel optimale stabiliteit en duurzaamheid.
Met een zeskantsleutel SW van 1/2", een bladlengte van 78 mm en een totale lengte van 218 mm maakt het gereedschap nauwkeurig werken mogelijk, zelfs in krappe kabelconstructies. Het maximale koppel van 1,5 Nm zorgt voor veilig en reproduceerbaar aandraaien van verbindingen zonder gevoelige componenten te beschadigen.
Met een gewicht van slechts 24,4 g ligt de kabelsleutel prettig in de hand en is hij ideaal voor toepassingen in de elektronica, meet- en regeltechniek en industriële assemblage waar nauwkeurigheid en materiaalbescherming cruciaal zijn.
Met een zeskantsleutel SW van 1/2", een bladlengte van 78 mm en een totale lengte van 218 mm maakt het gereedschap nauwkeurig werken mogelijk, zelfs in krappe kabelconstructies. Het maximale koppel van 1,5 Nm zorgt voor veilig en reproduceerbaar aandraaien van verbindingen zonder gevoelige componenten te beschadigen.
Met een gewicht van slechts 24,4 g ligt de kabelsleutel prettig in de hand en is hij ideaal voor toepassingen in de elektronica, meet- en regeltechniek en industriële assemblage waar nauwkeurigheid en materiaalbescherming cruciaal zijn.
| Artikelnr. | WL45105 |
| Model | 28594Z |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 36413 |
| Lengte met verpakking | 229 mm |
| Breedte met verpakking | 67 mm |
| Hoogte met verpakking | 53 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Brutogewicht (fabrikant) | 24,4 g |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 218 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |