Kabelsleutel ronde connector 17 mm / 1,5 Nm
De kabelsleutel voor ronde connectoren met 17 mm zeskant van WIHA is een nauwkeurig gereedschap voor veilig en gecontroleerd gebruik in de elektronica, meet- en regeltechniek en industriële toepassingen. Het robuuste, met glasvezel versterkte kunststof handvat combineert het duurzame zeskantige roestvrijstalen inzetstuk met de stevige bladschacht van chroom-vanadium-molybdeenstaal, wat zorgt voor een bijzonder hoge stabiliteit en een lange levensduur.
Met een platte sleutelbreedte (SW) van 17 mm, een bladboog van 78 mm en een totale lengte van 218 mm is de kabelsleutel ideaal voor het nauwkeurig aandraaien van ronde connectoren tot het maximale koppel van 1,5 Nm. Ondanks zijn robuustheid blijft het gereedschap handzaam met een gewicht van slechts 26 g en maakt het ergonomisch werken mogelijk, zelfs bij herhaald gebruik.
Deze kabelsleutel zorgt voor een veilige en materiaalvriendelijke schroefverbinding, is ideaal voor toepassingen waar precisie cruciaal is en biedt de bewezen WIHA-kwaliteit voor langdurig en betrouwbaar werk.
Met een platte sleutelbreedte (SW) van 17 mm, een bladboog van 78 mm en een totale lengte van 218 mm is de kabelsleutel ideaal voor het nauwkeurig aandraaien van ronde connectoren tot het maximale koppel van 1,5 Nm. Ondanks zijn robuustheid blijft het gereedschap handzaam met een gewicht van slechts 26 g en maakt het ergonomisch werken mogelijk, zelfs bij herhaald gebruik.
Deze kabelsleutel zorgt voor een veilige en materiaalvriendelijke schroefverbinding, is ideaal voor toepassingen waar precisie cruciaal is en biedt de bewezen WIHA-kwaliteit voor langdurig en betrouwbaar werk.
| Artikelnr. | WL45109 |
| Model | 28594 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 36419 |
| Lengte met verpakking | 229 mm |
| Breedte met verpakking | 67 mm |
| Hoogte met verpakking | 53 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Brutogewicht (fabrikant) | 26 g |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 218 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |