Soldeerstift XH-A beitelvormig, 1,6 x 0,8 mm
De Weller soldeerstift XH-A (1,6 x 0,8 mm) is een beitelvormige soldeerstift uit de XH-serie en is geschikt voor de WTP 90 en WXP 90 soldeerbouten.
Met een breedte van 1,6 mm en een dikte van 0,8 mm is hij ontworpen voor soldeerwerk met hogere warmtevereisten en grotere soldeerverbindingen. De beitelvormige, rechte punt zorgt voor een efficiënte warmteoverdracht en schone soldeerverbindingen.
Het robuuste ontwerp met een diameter van 5,5 mm en een stiftlengte van 27 mm zorgt voor betrouwbare prestaties bij professioneel gebruik, vooral in de elektronicaproductie en werkplaatsen.
• XH-tips voor WTP 90, WXP 90-soldeerbout
• voor soldeerwerkzaamheden met hoge warmtebehoefte en grote soldeerverbindingen
Met een breedte van 1,6 mm en een dikte van 0,8 mm is hij ontworpen voor soldeerwerk met hogere warmtevereisten en grotere soldeerverbindingen. De beitelvormige, rechte punt zorgt voor een efficiënte warmteoverdracht en schone soldeerverbindingen.
Het robuuste ontwerp met een diameter van 5,5 mm en een stiftlengte van 27 mm zorgt voor betrouwbare prestaties bij professioneel gebruik, vooral in de elektronicaproductie en werkplaatsen.
• XH-tips voor WTP 90, WXP 90-soldeerbout
• voor soldeerwerkzaamheden met hoge warmtebehoefte en grote soldeerverbindingen
| Artikelnr. | WL45883 |
| Model | XH A |
| Fabrikant | WELLER |
| Fabrikant artikelnr. | T0054490899 |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Diameter | 5,5 mm |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | XH-serie |
| Type tip | HM |
| Tipserie | XH |
| Tiplengte | 27 mm |
| Tipbreedte | 1,6 mm |
| Puntdikte | 0,8 mm |
| Diameter van de soldeerpunt | 5,5 mm |
| Puntvorm | beitelvormig |
| Tipuitlijning | recht |
| Bijpassend handstuk | WTP 90 WXP 90 |
| Bijpassend handstuk | WTP 90, WXP 90 |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |