ESD-ladeblok 45/66 deur rechts, max. 50 kg/lade
Hoogwaardige stalen ladeblokken met centrale vergrendeling voor het opbergen van gereedschap en kleine onderdelen.
• BxDxH 450x520x660 mm
• Laden: 1x100 mm
• RAL 7035 grijs
• BxDxH 450x520x660 mm
• Laden: 1x100 mm
• RAL 7035 grijs
| Artikelnr. | WL46798 |
| Model | 60749310 |
| Fabrikant | TRESTON |
| Fabrikant artikelnr. | 60749310 |
| Lengte | 450 mm |
| Breedte | 520 mm |
| Hoogte | 800 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | lichtgrijs |
| Materiaal | Epoxy gepoedercoat staal |
| Incl. batterij | nee |
| Laadvermogen | 60 kg |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Treston Deutschland GmbH Frankfurter Str. 101 DE-65479 Raunheim www.treston.de |