ESD momentschroevendraaier Kraftform 7450, (0,1-1,2 Nm) instelbaar, met Rapidaptor snelwisselhouder
Koppelschroevendraaier van Wera. Betrouwbare bescherming tegen elektrostatische energie en bijbehorende schade. Met vooraf in de fabriek ingestelde koppelwaarde volgens de eisen van de klant. Voor alle toepassingen waarbij constant hetzelfde koppel nodig is en herhaalnauwkeurigheid vereist is. De koppelwaarde kan binnen het meetbereik worden gewijzigd met behulp van een extra gereedschap (herkalibratieset, te bestellen met codenummer 05137003001). Controleer vervolgens de ingestelde waarde met een in de handel verkrijgbare momenttester. Onbeperkt losdraaimoment voor het losdraaien van vastzittende schroeven. Rapidaptor snelwisseltechnologie voor bliksemsnelle bitwissels. Geschikt voor bits met 1/4" buitenzeskantaandrijving volgens DIN ISO 1173-C 6.3 en E 6.3 (ISO 1173). Meer-componenten Kraftform handgreep met harde en zachte zones voor hoge werksnelheden en ter bescherming van de handpalm.<br>Let op: 1 Ncm = 0,01 Nm.
• Verstelbare Kraftform ESD-schroevendraaier
• Elektrostatisch veilig gereedschap dankzij oppervlakteweerstand van < 10⁹ Ohm
• Meer-componenten Kraftform Micro-handgreep voor snel en ergonomisch schroeven
• Met Rapidaptor snelspanboorhouder voor bits met 1/4" zeskantaandrijving
• Geschikt voor 1/4" bits volgens DIN ISO 1173-C 6.3 en E 6.3 (ISO 1173)
• Verstelbare Kraftform ESD-schroevendraaier
• Elektrostatisch veilig gereedschap dankzij oppervlakteweerstand van < 10⁹ Ohm
• Meer-componenten Kraftform Micro-handgreep voor snel en ergonomisch schroeven
• Met Rapidaptor snelspanboorhouder voor bits met 1/4" zeskantaandrijving
• Geschikt voor 1/4" bits volgens DIN ISO 1173-C 6.3 en E 6.3 (ISO 1173)
| Artikelnr. | WL47369 |
| Model | Serie 7400 ESD Kraftform |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05074820010 |
| Lengte | 170 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Lengte met verpakking | 170 mm |
| Breedte met verpakking | 40 mm |
| Hoogte met verpakking | 40 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | koppelschroevendraaier |
| Koppel | 0,1 – 1,2 Nm |
| Gereedschapslengte | 170 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |