Warmteabsorberend pincet, 145 mm
• Koperen koeltips
• Voor solderen op halfgeleiders
• Materiaal: roestvrij staal, anti-magnetisch, zuurbestendig
• Gepolijst oppervlak
• 4 mm bekbreedte
• Perfect in balans
• Tips: uitgelijnd en symmetrisch
• Voor solderen op halfgeleiders
• Materiaal: roestvrij staal, anti-magnetisch, zuurbestendig
• Gepolijst oppervlak
• 4 mm bekbreedte
• Perfect in balans
• Tips: uitgelijnd en symmetrisch
| Artikelnr. | WL47716 |
| Model | 5577-145 |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | 5577-145 |
| Lengte | 145 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 30 g |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapsmateriaal | roestvrij staal |
| Gereedschapslengte | 145 mm |
| Type pincet | Warmte geleidende pincet |
| Puntvorm (pincet) | breed recht |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |