Afsluitpaal met 5m "ESD PROTECTED AREA" band, geel, 96 cm
Gebruik de gele barrièrepaal om ESD-beschermingszones snel, duidelijk en professioneel te markeren. Het opschrift "ESD PROTECTED AREA" vestigt de aandacht op de beschermde zone en helpt om gevoelige werkzones duidelijk af te bakenen.
De afzetpaal is uitgerust met een 5 m lange spanband en kan flexibel worden gebruikt om werkzones af te bakenen. De stevige gietijzeren voetplaat zorgt voor een stevige ondergrond bij het dagelijkse werk. Met een hoogte van 96 cm is de paal goed zichtbaar en ideaal voor productie, magazijnen, laboratoria of elektronicaproductie.
• SafeGuard afbakeningspaal
• Kleur: geel
• Hoogte: 96 cm
• Gietijzeren voetplaat
• Opschrift: "ESD BEVEILIGDE RUIMTE
• incl. 5 m riem
De afzetpaal is uitgerust met een 5 m lange spanband en kan flexibel worden gebruikt om werkzones af te bakenen. De stevige gietijzeren voetplaat zorgt voor een stevige ondergrond bij het dagelijkse werk. Met een hoogte van 96 cm is de paal goed zichtbaar en ideaal voor productie, magazijnen, laboratoria of elektronicaproductie.
• SafeGuard afbakeningspaal
• Kleur: geel
• Hoogte: 96 cm
• Gietijzeren voetplaat
• Opschrift: "ESD BEVEILIGDE RUIMTE
• incl. 5 m riem
| Artikelnr. | WL48104 |
| Model | SG-GAP-GE-96cm |
| Fabrikant | SAFEGUARD |
| Fabrikant artikelnr. | SG-GAP-GE-96CM |
| Lengte | 5000 mm |
| Hoogte | 960 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | geel zwart |
| Materiaal | Gietijzer (bodemplaat) |
| Incl. batterij | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden |