Inbussleutel maat 3
De binnenzeskantsleutel 369030 van Wiha is een nauwkeurig gereedschap voor het werken aan binnenzeskantschroeven met een grootte van 3 mm. Gemaakt van robuust chroom vanadium staal biedt de sleutel een hoge stabiliteit en duurzaamheid, zelfs bij herhaald gebruik in de werkplaats of montage.
Dankzij de kogelkop kan hij ook onder een licht hellende hoek worden gebruikt, waardoor hij gemakkelijker te gebruiken is op moeilijk bereikbare plaatsen en flexibel werken mogelijk maakt. Met een totale lengte van 128 mm biedt de stiftsleutel een optimale hefboomwerking en een gecontroleerd draaimoment, zodat schroeven precies los of vast kunnen worden gedraaid.
Dit gereedschap is ideaal voor professionele toepassingen in de elektronica, machinebouw of algemene onderhouds- en reparatiewerkzaamheden waar nauwkeurigheid en betrouwbaarheid cruciaal zijn.
Dankzij de kogelkop kan hij ook onder een licht hellende hoek worden gebruikt, waardoor hij gemakkelijker te gebruiken is op moeilijk bereikbare plaatsen en flexibel werken mogelijk maakt. Met een totale lengte van 128 mm biedt de stiftsleutel een optimale hefboomwerking en een gecontroleerd draaimoment, zodat schroeven precies los of vast kunnen worden gedraaid.
Dit gereedschap is ideaal voor professionele toepassingen in de elektronica, machinebouw of algemene onderhouds- en reparatiewerkzaamheden waar nauwkeurigheid en betrouwbaarheid cruciaal zijn.
| Artikelnr. | WL48182 |
| Model | 369030 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 369030 |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Chroom-vanadium-staal |
| ESD-compatibel | nee |
| Zeskantige aansluiting | 3 mm |
| Diameter (punt) | 3 mm |
| Verwisselbare messen | 3 mm |
| Gereedschapslengte | 128 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |