Hygostar broek, Microporeus, L wit
Wegwerpbroeken met functioneel membraan: Deze broeken hebben een bijzonder hoge kwaliteit. Dankzij een speciaal functioneel membraan is deze wegwerpbroek waterdicht en ademend tegelijk. Geen zweten, geen warmteophoping, maar droog werken en een aangenaam huidklimaat.
• Wegwerpbroek van microporeus vlies
• materiaal van zeer hoge kwaliteit voor een zeer goede bescherming tegen spatten, vocht en deeltjes
• zeer flexibel en ademend
• ondoorzichtig
• zeer slijtvast
• passend: Jasje "Premium
• Wegwerpbroek van microporeus vlies
• materiaal van zeer hoge kwaliteit voor een zeer goede bescherming tegen spatten, vocht en deeltjes
• zeer flexibel en ademend
• ondoorzichtig
• zeer slijtvast
• passend: Jasje "Premium
| Artikelnr. | WL49306 |
| Model | Hygostar-27531 |
| Modellijn | Hygostar Premium |
| Fabrikant | FRANZ MENSCH |
| Fabrikant artikelnr. | 27531 |
| Lengte | 115 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | wit |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | CE PSA VO (EU) 2016-425 / CAT 1 |
| Brutogewicht (fabrikant) | 120 g |
| Geslacht | uniseks |
| Materiaal | Speciale stof |
| Scope (tailleband) | 125 mm |
| Maat | L |
| Materiaalsamenstelling | microporeuze speciale stof |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | Franz Mensch GmbH Werner-von-Siemens-Straße 2 DE-86807 Buchloe www.franz-mensch.de |