Hygostar snijwerende armmanchet met duimlus voor de industrie, 45 cm, naadloos gebreid
• extra snijbestendige vezel bedekt met nitrilrubber
• met duimlus voor veilige pasvorm
• elastische bovenrand voorkomt wegglijden
• naadloos gebreid, nauwsluitend
• wasbaar tot 92°C
• elastisch door nitrilrubber coating
• hoogste mate van draagcomfort en bewegingsvrijheid
• met duimlus voor veilige pasvorm
• elastische bovenrand voorkomt wegglijden
• naadloos gebreid, nauwsluitend
• wasbaar tot 92°C
• elastisch door nitrilrubber coating
• hoogste mate van draagcomfort en bewegingsvrijheid
| Artikelnr. | WL50020 |
| Model | Hygostar-336808 |
| Modellijn | Hygostar Industry |
| Fabrikant | FRANZ MENSCH |
| Fabrikant artikelnr. | 336808 |
| Lengte | 450 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | groen-geel |
| Kleur | geel groen |
| Incl. batterij | nee |
| Brutogewicht (fabrikant) | 67 g |
| Materiaal | Speciale stof |
| Wastemperatuur (max.) | 92 °C |
| Eigenschappen | elastisch |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | Franz Mensch GmbH Werner-von-Siemens-Straße 2 DE-86807 Buchloe www.franz-mensch.de |