Soldeerstift, recht, beitelvormig, 3,2 mm, verpakking van 10 stuks
De rechte, beitelvormige soldeerstift 3,2 mm van ERSA is ideaal voor het nauwkeurig solderen van grotere componenten en printplaten.
Met een puntlengte van 64 mm maakt hij nauwkeurig werken en gelijkmatige soldeerafzetting mogelijk. De ERSADUR-LF coating zorgt voor een verhoogde duurzaamheid en een lange levensduur van de soldeerstiften.
De verpakkingseenheid bevat 10 soldeerstiften en is compatibel met de Tech-Tool soldeerbout en de soldeerstations DIGITAL 2000 A, DIGITAL 60 A en MICRO-CON 60iA. Perfect voor de werkplaats, het laboratorium of serieproductie.
• Permanente soldeerstift met ERSADUR-LF coating met verhoogde levensduur voor de soldeerbout Tech tool, de soldeerstations DIGITAL 2000 A, DIGIITAL 60 A en MICRO-CON 60iA.
• Verpakkingseenheid met 10 soldeerstiften in een buitenverpakking
Met een puntlengte van 64 mm maakt hij nauwkeurig werken en gelijkmatige soldeerafzetting mogelijk. De ERSADUR-LF coating zorgt voor een verhoogde duurzaamheid en een lange levensduur van de soldeerstiften.
De verpakkingseenheid bevat 10 soldeerstiften en is compatibel met de Tech-Tool soldeerbout en de soldeerstations DIGITAL 2000 A, DIGITAL 60 A en MICRO-CON 60iA. Perfect voor de werkplaats, het laboratorium of serieproductie.
• Permanente soldeerstift met ERSADUR-LF coating met verhoogde levensduur voor de soldeerbout Tech tool, de soldeerstations DIGITAL 2000 A, DIGIITAL 60 A en MICRO-CON 60iA.
• Verpakkingseenheid met 10 soldeerstiften in een buitenverpakking
| Artikelnr. | WL51132 |
| Fabrikant | ERSA |
| Fabrikant artikelnr. | 0612EDLF/10 |
| Lengte met verpakking | 190 mm |
| Breedte met verpakking | 80 mm |
| Hoogte met verpakking | 25 mm |
| Verkoopeenheid | 1 VPE |
| Inhoudseenheid | 10 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 612 |
| RoHS-conform | ja |
| Brutogewicht (fabrikant) | 128 g |
| Tipserie | 612 |
| Tiplengte | 64 mm |
| Diameter van de soldeerpunt | 3,2 mm |
| Puntvorm | beitelvormig |
| Tipuitlijning | recht |
| Bijpassend handstuk | TECH-TOOL |
| Bijpassend handstuk | Tech-Tool |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | ERSA GmbH Leonhard-Karl-Strasse 24 DE-97877 Wertheim www.ersa.de |