TWIN elektrisch aansluitpaneel, niet uitgerust, zonder frontpanelen, voor Quadro-TWIN 2000, 1800x76x140 mm
• 1800 x 76 x 140 mm (BxDxH)
• niet uitgerust, zonder frontpanelen
• voor Quadro-Twin 2000
• niet uitgerust, zonder frontpanelen
• voor Quadro-Twin 2000
| Artikelnr. | WL51722 |
| Model | 110.459.70 |
| Modellijn | TWIN |
| Fabrikant | KARL |
| Fabrikant artikelnr. | 110.459.70 |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |