Standaard bit, sleuf 4,5 (01623), 25 mm, set van 10
Met de Bit Standard, sleuf 4,5 (01623), 25 mm, verpakking van 10 stuks, biedt Wiha een krachtige sleufbit voor dagelijks gebruik in de elektronicaproductie. Technisch gezien overtuigt het product met Voldoet aan uw eisen: Robuuste en nauwkeurig passende bits voor algemene schroefverbindingen in handel en industrie. Ideaal voor assemblageprocessen waarbij herhalingsnauwkeurigheid en veerkracht cruciaal zijn.
• Voldoet aan uw eisen: robuuste en nauwkeurig passende bits voor algemeen schroefwerk in handel en industrie
• Bespaart tijd: eenvoudige en snelle herkenning van de profielgrootte dankzij contrastrijke lasermarkering
• Toepassing: Voor alle soorten schroeven in ambacht en industrie.
• Voldoet aan uw eisen: robuuste en nauwkeurig passende bits voor algemeen schroefwerk in handel en industrie
• Bespaart tijd: eenvoudige en snelle herkenning van de profielgrootte dankzij contrastrijke lasermarkering
• Toepassing: Voor alle soorten schroeven in ambacht en industrie.
| Artikelnr. | WL51800 |
| Model | 701020604525 |
| Alternatieve artikelnaam | 701020604525 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 01623 |
| Verkoopeenheid | 1 VPE |
| Inhoudseenheid | 10 stuk |
| Productserie | 7010 Z |
| Brutogewicht (fabrikant) | 5 g |
| VDE | nee |
| Schroeftype | uitsparing |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | sprong |
| Gereedschapslengte | 25 mm |
| Bladbreedte | 4,5 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |