ESD-precisie pincet, 110 mm
Precisie pincet ESD Chroom/nikkel staal: roestvrij, anti-magnetisch (18/10), zeer gangbare elektronische kwaliteit. ESD-coating: niet-verblindend zwart, met een oppervlakteweerstand van ca. 10⁵ Ohm. Tips geborsteld verblindingsvrij. Grijpvlakken mat voor optimale grip. rechte vorm. fijne punt. Gladde grijpvlakken. - Ontwerp: roestvrij, antimagnetisch, elektrisch geleidend - ESD: Ja
• Chroom/nikkelstaal: roestvrij, antimagnetisch (18/10), zeer gangbare elektronische kwaliteit
• ESD-coating: niet-verblindend zwart, met een oppervlakteweerstand van ca. 10⁵ Ohm.
• Tips geborsteld niet-verblindend
• Grijpvlakken gematteerd voor optimale grip
• Chroom/nikkelstaal: roestvrij, antimagnetisch (18/10), zeer gangbare elektronische kwaliteit
• ESD-coating: niet-verblindend zwart, met een oppervlakteweerstand van ca. 10⁵ Ohm.
• Tips geborsteld niet-verblindend
• Grijpvlakken gematteerd voor optimale grip
| Artikelnr. | WL52657 |
| Model | 92 28 70 ESD |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 92 28 70 ESD |
| Lengte | 110 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Lengte met verpakking | 170 mm |
| Breedte met verpakking | 44 mm |
| Hoogte met verpakking | 20 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| RoHS-conform | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 30 g |
| Oppervlak | roestvrij, antimagnetisch, elektrisch geleidend |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| Gereedschapsmateriaal | roestvrij staal |
| Gereedschapslengte | 110 mm |
| Type pincet | Precisie pincet |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |