ERGO™ Geïsoleerde schroevendraaier voor sleufschroeven met 3-componenten handvat, VDE-gecertificeerd, Slanke kling 1,2 mm x 6,5 mm x 150 mm
• Ontwikkeld in de loop van het ERGO™-proces
• Geïsoleerde ERGO™ schroevendraaier met slanke kling voor sleufschroeven.
• Gepolijste punt zorgt voor meer nauwkeurigheid en goede grip in de schroef
• Driecomponentenhandgreep voor maximaal bedieningscomfort, zacht materiaal met geribbeld oppervlak voor betere grip en grotere krachtoverbrenging
• Het juiste mes is gemakkelijk te herkennen aan de kleurmarkering en het symbool op het uiteinde van het handvat.
• Geen kleuridentificatie in extra klein handvat, maten 3 en 3,5
• Vlakke zijden voorkomen dat de schroevendraaier wegrolt
• Geïntegreerd ophangoog
• Hoogwaardige isolatielaag rechtstreeks op het blad gespoten
• Bladen zijn 30% slanker dan conventionele geïsoleerde bladen, waardoor het gemakkelijker is om op moeilijk bereikbare plaatsen te werken
• Voor werkzaamheden aan apparatuur onder spanning tot 1000 V
• Normen: ISO 2380/DIN 5264
• Getest en vervaardigd volgens IEC 60900, getest in een waterbad bij 10000 V
• Geïsoleerde ERGO™ schroevendraaier met slanke kling voor sleufschroeven.
• Gepolijste punt zorgt voor meer nauwkeurigheid en goede grip in de schroef
• Driecomponentenhandgreep voor maximaal bedieningscomfort, zacht materiaal met geribbeld oppervlak voor betere grip en grotere krachtoverbrenging
• Het juiste mes is gemakkelijk te herkennen aan de kleurmarkering en het symbool op het uiteinde van het handvat.
• Geen kleuridentificatie in extra klein handvat, maten 3 en 3,5
• Vlakke zijden voorkomen dat de schroevendraaier wegrolt
• Geïntegreerd ophangoog
• Hoogwaardige isolatielaag rechtstreeks op het blad gespoten
• Bladen zijn 30% slanker dan conventionele geïsoleerde bladen, waardoor het gemakkelijker is om op moeilijk bereikbare plaatsen te werken
• Voor werkzaamheden aan apparatuur onder spanning tot 1000 V
• Normen: ISO 2380/DIN 5264
• Getest en vervaardigd volgens IEC 60900, getest in een waterbad bij 10000 V
| Artikelnr. | WL53454 |
| Model | BE 8255SL |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | BE-8255SL |
| Lengte | 322 mm |
| Breedte | 105 mm |
| Hoogte | 82 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Handvatlengte | 122 mm |
| VDE | ja |
| Schroeftype | uitsparing |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | normale schroevendraaier |
| Bladdikte | 1,2 mm |
| Handvatbreedte | 36 mm |
| Gereedschapslengte | 272 mm |
| Handvatdiameter | 36 mm |
| Bladlengte | 150 mm |
| Bladbreedte | 6,5 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |