Zeskantschroevendraaier (lang), metrisch, gefosfateerd, 2 x 102 mm
Robuust, hoogwaardig staal, volledig gehard
• Inbussleutels, lang, metrisch
• Lang ontwerp voor optimale koppeloverdracht en toegankelijkheid
• Oppervlaktebehandeling door oxidatie biedt superieure oppervlaktebescherming; hogere precisie in de punt
• Hoogwaardig staal, volledig gehard
• Maat in het blad gedrukt
• ISO 2936
• Industriële verpakking
• Robuust, hoogwaardig staal, volledig gehard
• Hogere precisie in de punt
• Maat in het blad gedrukt
• Hoger koppel door langere arm biedt optimale krachtoverbrenging en toegankelijkheid
• Gemakkelijk vanuit verschillende hoeken in de schroefkop te steken
• Inbussleutels, lang, metrisch
• Lang ontwerp voor optimale koppeloverdracht en toegankelijkheid
• Oppervlaktebehandeling door oxidatie biedt superieure oppervlaktebescherming; hogere precisie in de punt
• Hoogwaardig staal, volledig gehard
• Maat in het blad gedrukt
• ISO 2936
• Industriële verpakking
• Robuust, hoogwaardig staal, volledig gehard
• Hogere precisie in de punt
• Maat in het blad gedrukt
• Hoger koppel door langere arm biedt optimale krachtoverbrenging en toegankelijkheid
• Gemakkelijk vanuit verschillende hoeken in de schroefkop te steken
| Artikelnr. | WL53650 |
| Model | 1995LM-2 |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | 1995LM-2 |
| Lengte | 102 mm |
| Breedte | 17 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| Schroeftype | zeshoekig |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | inbussleutel |
| Zeskantige aansluiting | 2 mm |
| Gereedschapslengte | 102 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |