Tangen voor interne borgringen met rechte bekken, verchroomd, 8 tot 25 mm
Met rechte bekken, geschikt voor interne borgringen
• Borgveertang voor interne borgringen
• Met rechte bekken, voor interne borgringen
• Snelstaal
• Chromen afwerking, zeer gepolijste punten
• Met rechte bekken, geschikt voor interne borgringen
• Borgveertang voor interne borgringen
• Met rechte bekken, voor interne borgringen
• Snelstaal
• Chromen afwerking, zeer gepolijste punten
• Met rechte bekken, geschikt voor interne borgringen
| Artikelnr. | WL54812 |
| Model | 2461 C8 |
| Fabrikant | Belzer |
| Fabrikant artikelnr. | 2461 C8 |
| Lengte | 140 mm |
| Breedte | 165 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| Hoofdbreedte | 18,5 mm |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapsmateriaal | Hoogwaardige staallegering |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Ringdiameter | 40 - 100 mm |
| Type tang | Tang voor inwendige bevestigingsringen |
| GPSR-fabrikantgegevens | Karl-Heinz Belzer GmbH & Co. KG Fürkerfeldstraße 33 DE-42697 Solingen www.belzer-solingen.de |