Soldeerstift conisch, diameter 0,6 mm
De C210-stiften zijn geschikt voor precisiesolderen met een gemiddeld vermogen.
Door hun grootte zijn deze patronen perfect voor het werken met SMD, onder de microscoop of met conventionele componenten.
Ze kunnen worden gebruikt met de T210 precisiehandstukken.
JBC Long Life Tips bieden onmiddellijke opwarming, uitstekende warmteoverdracht en lange houdbaarheid.
Dankzij het JBC Most Efficient Soldering System en de Sleep & Hibernation functies gaan ze 5 keer langer mee dan andere merken.
C210036 - Conische soldeerstift Ø 0,6
Door hun grootte zijn deze patronen perfect voor het werken met SMD, onder de microscoop of met conventionele componenten.
Ze kunnen worden gebruikt met de T210 precisiehandstukken.
JBC Long Life Tips bieden onmiddellijke opwarming, uitstekende warmteoverdracht en lange houdbaarheid.
Dankzij het JBC Most Efficient Soldering System en de Sleep & Hibernation functies gaan ze 5 keer langer mee dan andere merken.
C210036 - Conische soldeerstift Ø 0,6
| Artikelnr. | WL54977 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | C210036 |
| Lengte met verpakking | 110 mm |
| Breedte met verpakking | 12 mm |
| Hoogte met verpakking | 12 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | C210 |
| Nettogewicht (fabrikant) | 2 g |
| Brutogewicht (fabrikant) | 20 g |
| Tipserie | C210 |
| Puntvorm | conisch |
| Tipuitlijning | recht |
| Bijpassend handstuk | T210 |
| Bijpassend handstuk | T210,B-100,B-500 |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |