Eindafsnijder, verstelbaar, 5mm staaldikte
• Vlakke snijder
• ideaal voor moeilijk bereikbare plaatsen
• Instelbare vrije lengte van 0 tot 5 mm
• Staaldikte 5 mm
• voor CU 1,3mm
• ESD-veilig ontwerp
• ideaal voor moeilijk bereikbare plaatsen
• Instelbare vrije lengte van 0 tot 5 mm
• Staaldikte 5 mm
• voor CU 1,3mm
• ESD-veilig ontwerp
| Artikelnr. | WL55080 |
| Fabrikant | PIERGIACOMI |
| Fabrikant artikelnr. | TR 5000 W |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Snijkracht | 3,5 kg |
| Gereedschapslengte | 147 mm |
| Snijwaarde koperkabel, geslagen (diameter) | 1,3 mm |
| Type tang | Luchtspitsen |
| GPSR-fabrikantgegevens | PIERGIACOMI Sud SrL Via 81a Strada 3 IT-63076 Monteprandone (Ap) www.piergiacomi.com |