Onrobot VGC10 elektrische vacuümgrijper
Onrobot VGC10 elektrische vacuümgrijper:
• Flexibele elektrische vacuümgrijper met onbeperkt aanpassingsvermogen voor al uw toepassingsbehoeften.
• Kleine, lichte grijper is perfect voor krappe ruimtes, met veel kracht voor voorwerpen tot 15 kg
• Geen externe luchttoevoer nodig - verlaagt de onderhoudskosten en maakt een snellere inzet mogelijk.
• Snelwisselaar of dubbele snelwisselaar vereist
• zie gegevensblad voor meer details
Toepassingen:
• Laden van de machine
• Materiaalbehandeling
Kan worden gebruikt met producten van verschillende afmetingen en met verschillende materialen, waaronder:
• Plastic
• Metaal
• Glanzende verpakking
• Glas
• Flexibele elektrische vacuümgrijper met onbeperkt aanpassingsvermogen voor al uw toepassingsbehoeften.
• Kleine, lichte grijper is perfect voor krappe ruimtes, met veel kracht voor voorwerpen tot 15 kg
• Geen externe luchttoevoer nodig - verlaagt de onderhoudskosten en maakt een snellere inzet mogelijk.
• Snelwisselaar of dubbele snelwisselaar vereist
• zie gegevensblad voor meer details
Toepassingen:
• Laden van de machine
• Materiaalbehandeling
Kan worden gebruikt met producten van verschillende afmetingen en met verschillende materialen, waaronder:
• Plastic
• Metaal
• Glanzende verpakking
• Glas
| Artikelnr. | WL55145 |
| Fabrikant | ONROBOT |
| Fabrikant artikelnr. | 52857 |
| Lengte | 100 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte | 101 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| GPSR-fabrikantgegevens | OnRobot A/S Teglvaerksvej 47H DK-5220 Odense www.onrobot.com |
Prijs op aanvraag
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar in onze webshop. Bij interesse kunt u contact opnemen met ons salesteam via +49 (0)8142 / 4289 - 300 of gebruik maken van ons contactformulier.
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.WL55145