ESD printplaathouder, dissipatief, zwart, 355 x 255 x 15 mm
• 355 x 255 x 15 mm (L x B x H)
• 19 printplaten kunnen in de lengte of 13 printplaten dwars worden opgeborgen
•met ESD-symbool
• Dissipatief kunststof
• zwart
• 19 printplaten kunnen in de lengte of 13 printplaten dwars worden opgeborgen
•met ESD-symbool
• Dissipatief kunststof
• zwart
| Artikelnr. | WL59989 |
| Model | 5366.350.G |
| Fabrikant | WARMBIER |
| Fabrikant artikelnr. | 5366.350.G |
| Lengte | 335 mm |
| Breedte | 225 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | zwart |
| Kleurinformatie van de fabrikant | zwart |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | dissipatief plastic |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wolfgang WARMBIER Untere Gießwiesen 21 DE-78247 Hilzingen www.warmbier.com |
Prijs op aanvraag
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar in onze webshop. Bij interesse kunt u contact opnemen met ons salesteam via +49 (0)8142 / 4289 - 300 of gebruik maken van ons contactformulier.
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.WL59989