Handvatroller "GREY EDITION", max. belasting 250kg, houten platform, 600x500mm
Handvatrol in de versie "GREY EDITION". Gelast uit stalen buis, poedercoating antracietgrijs RAL 7016. Met houten platform, platform met houten materiaalplaat in frame, oppervlak middengrijs. Handvat kan worden vastgeschroefd. 2 Zwenk- en 2 bokwielen, TPE-banden (streeploos), naaf met groefkogellager, rem op zwenkwielen, volgens Europese norm EN 1757-3 (veiligheid van platformwagens).
| Artikelnr. | WL60159 |
| Modellijn | Grey Edition |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | 1161-7016 |
| Lengte | 890 mm |
| Breedte | 500 mm |
| Hoogte | 860 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | leigrijs |
| Kleur | antraciet grauw |
| Materiaal (frame) | stalen buis |
| Incl. batterij | nee |
| Type transportmiddel | grijprol |
| Laadvermogen | 250 kg |
| Aantal vaste wielen | 2 |
| Aantal zwenkwielen | 2 |
| Banden | TPE |
| Banddiameter | 125 mm |
| Lager (banden) | kogellagering |
| Banddikte | 32 mm |
| Lengte van de laadruimte | 600 mm |
| Breedte van de laadruimte | 500 mm |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |