Vouwwagen "GREY EDITION", max. belasting 250kg, inklapbare duwbeugel, 720x450mm.
Vouwwagen van stalen buis, poedercoating antracietgrijs RAL 7016. Platform van houtvezelplaat, oppervlak middengrijs. Duwstang klapt op het platform. 2 Zwenk- en 2 bokwielen, TPE-banden (streeploos), naaf met groefkogellager. Vergrendeling op zwenkwielen, overeenkomstig de Europese norm EN 1757-3 (veiligheid van platformwagens).
| Artikelnr. | WL60161 |
| Modellijn | Grey Edition |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | 1132-7016 |
| Lengte | 815 mm |
| Breedte | 470 mm |
| Hoogte | 930 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | leigrijs |
| Kleur | antraciet grauw |
| Materiaal (frame) | stalen buis |
| Incl. batterij | nee |
| Type transportmiddel | opvouwbare karren |
| Laadvermogen | 250 kg |
| Aantal vaste wielen | 2 |
| Aantal zwenkwielen | 2 |
| Banden | TPE |
| Banddiameter | 125 mm |
| Lager (banden) | kogellagering |
| Banddikte | 32 mm |
| Lengte van de laadruimte | 720 mm |
| Breedte van de laadruimte | 450 mm |
| Laadhoogte | 205 mm |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |