Tafelwagen, max. belasting 500kg, met vierkant laadvlak, met 2 houten legborden, 600x600mm.
Stalen buis en gelast profielstaal, poedercoating RAL 5007. 2 Platforms van houtvezelplaat, oppervlak in beukenstructuur. 2 Zwenk- en 2 bokwielen, TPE-banden, naaf met groefkogellager. Vergrendelingen op zwenkwielen, overeenkomstig de Europese norm EN 1757-3 (veiligheid van platformwagens). Draagvermogen bovenste platform 200 kg.
| Artikelnr. | WL60220 |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | 2496 |
| Lengte | 737 mm |
| Breedte | 609 mm |
| Hoogte | 860 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | stralend blauw |
| Kleur | blauw |
| Materiaal | Staalbuis, profielstaal, houtvezelplaat |
| Materiaal (frame) | Buisstaal |
| Incl. batterij | nee |
| Type transportmiddel | verrijdbare tafel |
| Laadvermogen | 500 kg |
| Banden | TPE |
| Banddiameter | 160 mm |
| Lager (banden) | kogellagering |
| Lengte van de laadruimte | 600 mm |
| Breedte van de laadruimte | 600 mm |
| Aantal planken | 2 |
| Plankhoogte 1 | 228 mm |
| Plankhoogte 2 | 860 mm |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |