Kiepwagen, 250 liter inhoud, tot 750 kg laadvermogen, met aftapkraan
Kantelbak van 2 mm dik plaatstaal, bovenrand tweemaal omgevouwen, dubbelgevouwen over gietrand, oliedicht gelast. Basisframe van 3 mm dikke randprofielen met geïntegreerde heftruckkokers. Tredeplaat en kantelbeveiliging, buisvormige duwbeugel. Poedercoating antracietgrijs RAL 7016. 2 Zwenk- en 2 bokwielen, TPE banden, naaf met groefkogellager. TOTALSTOP centraal remsysteem standaard op zwenkwielen, conform de Europese norm EN 1757-3 (veiligheid van platformwagens). Mobiel en voor heftruckgebruik. Met aftapkraan met zeef voor het scheiden van vloeistoffen en vaste stoffen. Het kantelproces wordt handmatig in gang gezet. Voor het legen met een vorkheftruck of voor zware ladingen raden wij een kiepcontainer of een zelfkantelaar aan.
| Artikelnr. | WL60267 |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | 4701A-7016 |
| Lengte | 1359 mm |
| Breedte | 713 mm |
| Hoogte | 780 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | antraciet grijs |
| Kleur | antraciet grauw |
| Inhoud (liter) | 250 l |
| Materiaal | Plaatstaal, randprofielen |
| Incl. batterij | nee |
| Type transportmiddel | kiepwagen |
| Laadvermogen | 750 kg |
| Aantal vaste wielen | 2 |
| Aantal zwenkwielen | 2 |
| Banden | TPE |
| Banddiameter | 200 mm |
| Lager (banden) | kogellagering |
| Banddikte | 40 mm |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |