Etagewagen met scharnierende deuren, max. belasting 600kg, 5 legborden, 1800mm hoog, 1200x800mm.
Modulair systeem, gelaste stalen buizen en profielen, poedercoating blauw RAL 5007, boutconstructie. Kopwanden en een langswand afgesloten met draadgaas 100 x 100 x 5 mm. Met een dubbele scharnierende deur, stalen buisframe met ingelast draadgaas 100 x 100 x 5 mm. In het buisframe geïntegreerd grendelslot, afsluitbaar met hangslot (niet meegeleverd), deurvleugels kunnen tegen de kopwanden worden geklapt. Met gaasdak. 1 vaste en 4 losse planken van houtvezelplaat, toplaag in beukenstructuur. Planken kunnen variabel worden gebruikt, afstand 100 mm. Draagvermogen per plank 90 kg. Wielen: 2 zwenk- en 2 bokwielen, TPE-banden, naaf met groefkogellager. Vergrendelingen op zwenkwielen, volgens de Europese norm EN 1757-3 (veiligheid van platformwagens).
| Artikelnr. | WL60273 |
| Fabrikant | FETRA |
| Fabrikant artikelnr. | 8583-3DE |
| Lengte | 1369 mm |
| Breedte | 830 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | stralend blauw |
| Kleur | blauw |
| Materiaal (frame) | stalen buis |
| Incl. batterij | nee |
| Draagvermogen per plank | 90 kg |
| Type transportmiddel | etage wagen |
| Laadvermogen | 600 kg |
| Aantal vaste wielen | 2 |
| Aantal zwenkwielen | 2 |
| Banden | TPE |
| Banddiameter | 200 mm |
| Lager (banden) | kogellagering |
| Banddikte | 40 mm |
| Lengte van de laadruimte | 1200 mm |
| Breedte van de laadruimte | 800 mm |
| Aantal planken | 5 |
| Plankhoogte 1 | 269 mm |
| Plankhoogte 2 | 569 mm |
| Plankhoogte 3 | 869 mm |
| Plankhoogte 4 | 1169 mm |
| Plankhoogte 5 | 1469 mm |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |