ESD-aardingstegel, X-Lock, lichtgrijs, 497 x 497 x 7 mm, 1 stuk
De 7 mm ESD X-Lock aardingstegel wordt om de 50 vierkante meter gebruikt. De aardingstegel kan worden aangesloten op de aarde via een aardingskabel op een aardingsplug of aardingsrail volgens de installatie-instructies.
• Vervaardigd in het Verenigd Koninkrijk volgens ISO9001-normen
• REACH-conform PVC
• 497mm x 497mm x 7mm
• EN 1081, EN 1815 & EN6356
• De oppervlakteweerstand van tegels varieert van 3,0 x 10⁴ ohm/m2 tot 3 x 10⁶ ohm.
• De contactweerstand ligt tussen 3,6 x 10⁵ Ohm en 9,5 x10⁵ Ohm.
• Brandvertragend - klasse Bfl s1
• Antislip
• Chemisch bestendig
• Vermindert stof en lawaai
• Klik-en-gebruik installatie
• Isoleert de vloer tegen kou en vocht
• Vervaardigd in het Verenigd Koninkrijk volgens ISO9001-normen
• REACH-conform PVC
• 497mm x 497mm x 7mm
• EN 1081, EN 1815 & EN6356
• De oppervlakteweerstand van tegels varieert van 3,0 x 10⁴ ohm/m2 tot 3 x 10⁶ ohm.
• De contactweerstand ligt tussen 3,6 x 10⁵ Ohm en 9,5 x10⁵ Ohm.
• Brandvertragend - klasse Bfl s1
• Antislip
• Chemisch bestendig
• Vermindert stof en lawaai
• Klik-en-gebruik installatie
• Isoleert de vloer tegen kou en vocht
| Artikelnr. | WL60420 |
| Model | ECOTILE-16.1043LG |
| Fabrikant | ECOTILE |
| Fabrikant artikelnr. | 16.1043HG / 7MM |
| Lengte | 497 mm |
| Breedte | 497 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | lichtgrijs (RAL 7004) |
| Kleur | lichtgrijs |
| Incl. batterij | nee |
| Verbindingssysteem | X-Lock |
| Oppervlaktetextuur | glad |
| Kracht | 7 mm |
| Type oppervlak | vloertegel |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | ecotile Flooring Sedgwick Road Unit 15 GB-LU4 9DT Luton www.ecotileflooring.com |