ESD-afschermingszak METAL-IN, 76 µm, 406 x 610 mm, 100 stuks
De SafeGuard ESD-tas biedt optimale bescherming voor elektronische componenten. Hij is gemaakt van dissipatief polyester aan de buitenkant en polyethyleen aan de binnenkant en zorgt voor een veilige opslag. De metallisatie is aluminium gecoat, met een afscherming van minder dan 15 nJ. Met afmetingen van 406 x 610 mm en een filmdikte van 76µm +/- 10 % is de zak ideaal voor gebruik in de elektronicaproductie. Elke zak is gelabeld met het ESD- en recyclingsymbool en het type- en lotnummer en kan thermisch worden verzegeld. Een verpakking bevat 100 stuks in gemetalliseerde kleur. De SafeGuard ESD-zak voldoet aan alle eisen voor beschermende verpakking en is ESD-conform. Bescherm uw gevoelige componenten betrouwbaar met dit kwaliteitsproduct.
• met ESD- en recyclingsymbool, type en LOT-nr.
• buitenkant: polyester dissipatief
• binnen: Polyethyleen dissipatief
• metallisatie: gealuminiseerd, afscherming < 15 nJ
• lasbaar
• Filmdikte: 76µm +/- 10
• met ESD- en recyclingsymbool, type en LOT-nr.
• buitenkant: polyester dissipatief
• binnen: Polyethyleen dissipatief
• metallisatie: gealuminiseerd, afscherming < 15 nJ
• lasbaar
• Filmdikte: 76µm +/- 10
| Artikelnr. | WL60840 |
| Model | SG-ABE-ME-ABS-76MI |
| Fabrikant | SAFEGUARD |
| Fabrikant artikelnr. | SG-ABE-ME-ABS-76MI-610X406 |
| Breedte | 406 mm |
| Hoogte | 610 mm |
| Verkoopeenheid | 1 VPE |
| Inhoudseenheid | 100 stuk |
| Kleur | gemetalliseerd doorzichtig |
| Incl. batterij | nee |
| Brutogewicht (fabrikant) | 3,6 kg |
| Filmdikte | 76µm +/- 10 % |
| Ritssluiting | nee |
| Verpakkingseigenschappen | afscherming |
| Hersluitbaar | geen |
| ESD-certificering volgens IEC 61340-5-1:2016 | ja |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden |