Puntige combinatietang, zwart geatramenteerd, kunststof bekleed, 145 mm
Kleine elektrische combinatietang met spitse bekken... Voor alle gebruikelijke installatie- en reparatiewerkzaamheden... bijzonder handig: ideaal voor het werken op moeilijk bereikbare plaatsen dankzij de slanke kopvorm met conische bekken (zeer verdraaibaar). De gefreesde groef in het grijpgedeelte maakt veilig vasthouden en trekken van kleine werkstukken zoals spijkers, pennen en bouten mogelijk. De betrouwbare en veelzijdige combinatietang: voor onderweg. Gemakkelijk snijden dankzij hoge overbrengingskracht verbinding. Met snijkanten voor zachte, middelharde en harde draad. Snijkanten extra inductief gehard, snijkanthardheid ca. 61 HRC. Lange levensduur en stabiele tips. - Snijwaarden middelharde draad (diameter): Ø 3.0mm - Snijwaarden harde draad (diameter): Ø 2,0mm - Snijwaarde Cu-kabel, geslagen: Ø 8,0mm - Snijwaarde Cu-kabel, geslagen: 16,0mm².
• De betrouwbare en veelzijdige combinatietang voor onderweg
• Gemakkelijk snijden dankzij hoge overbrengingskracht verbinding
• Met snijkanten voor zachte, middelharde en harde draad
• Snijkanten extra inductief gehard, hardheid van de snijkanten ca. 61 HRC
• Lange levensduur en stabiele tips
• De betrouwbare en veelzijdige combinatietang voor onderweg
• Gemakkelijk snijden dankzij hoge overbrengingskracht verbinding
• Met snijkanten voor zachte, middelharde en harde draad
• Snijkanten extra inductief gehard, hardheid van de snijkanten ca. 61 HRC
• Lange levensduur en stabiele tips
| Artikelnr. | WL61298 |
| Model | 08 21 145 |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 08 21 145 |
| Lengte | 150 mm |
| Breedte | 53 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Lengte met verpakking | 170 mm |
| Breedte met verpakking | 84 mm |
| Hoogte met verpakking | 32 mm |
| Volume met verpakking | 0,457 dm³ |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Individuele verpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | DIN ISO 5746 |
| RoHS-conform | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 122 g |
| Oppervlak | zwart geatramenteerd |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Beschrijving Hoofd | gepolijst |
| Greep (uitdrukking) | geplastificeerd |
| Snijwaarde koperkabel, geslagen | 16 mm² |
| Snijwaarde koperkabel, geslagen (diameter) | 8 mm |
| Snijwaarde draaddiameter (hard) | 2 mm |
| Snijwaarde draaddiameter (medium) | 3 mm |
| Type tang | combitang |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |