Adereindhulzen met kunststof manchet, 18 mm, 6 mm², geel, 100 stuks
Voor de betrouwbare afsluiting van fijnaderige geleiders bieden Knipex adereindhulzen met kunststof kraag, krimpbereik 18 mm, kabel 6 mm², geel, 100 stuks een uitstekende manier om kabeluiteinden mechanisch en elektrisch te bevestigen. De hoogwaardige afwerking zorgt voor een constante kwaliteit tijdens het hele montageproces en vermindert het risico op foutieve aansluitingen aanzienlijk. Deze adereindhulzen zijn daarom een ideale keuze voor gebruik in schakelkastbouw, machine-installatie of industrieel onderhoud.
| Artikelnr. | WL62126 |
| Model | 97 99 356 |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 97 99 356 |
| Lengte | 120 mm |
| Breedte | 175 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Lengte met verpakking | 120 mm |
| Breedte met verpakking | 175 mm |
| Hoogte met verpakking | 20 mm |
| Volume met verpakking | 0,135 dm³ |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 100 stuk |
| Kleur | geel |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | DIN 46228 |
| RoHS-conform | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 51 g |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Kabeldoorsnede | 6 mm² |
| Krimpgebied | 18 mm |
| AWG | 10 |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |