LED ringlicht UV en IR, UV (405 nm), werkafstand 15 mm - 50 mm (optimaal 25 mm)
• Ringlicht UV en IR RL2-25 UV405
• UV (405 nm)
• Werkafstand 15 mm - 50 mm (optimaal 25 mm)
• Helderheidsregeling 0 - 100% met geheugenfunctie
• UV (405 nm)
• Werkafstand 15 mm - 50 mm (optimaal 25 mm)
• Helderheidsregeling 0 - 100% met geheugenfunctie
| Artikelnr. | WL62676 |
| Fabrikant | STARLIGHT |
| Fabrikant artikelnr. | 100-010651 |
| Hoogte | 25 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | titanium |
| Kleur | titan |
| Materiaal | geanodiseerd aluminium |
| Incl. batterij | nee |
| Lichtbron | LED |
| Buitendiameter | 28 mm |
| Aantal LED's | 24 |
| Lengte van de stroomkabel | 0,85 m |
| Kleur van het licht | IR UV |
| Kabellengte | 1,4 m |
| Stroomverbruik | 5 W |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | STARLIGHT Opto-Electronics Flachslander Straße 8 DE-90431 Nürnberg www.starlight-sl.de |