LED ringlicht UV en IR, UV (365 nm), werkafstand 120 mm, klemdiameter max. 40 mm
• Ringlicht UV en IR RL40-120 UV365
• UV (365 nm)
• werkafstand 120 mm
• Klemdiameter max. 40 mm
• UV (365 nm)
• werkafstand 120 mm
• Klemdiameter max. 40 mm
| Artikelnr. | WL62689 |
| Fabrikant | STARLIGHT |
| Fabrikant artikelnr. | 100-012240 |
| Hoogte | 25,1 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleurinformatie van de fabrikant | zwart |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | geanodiseerd aluminium |
| Incl. batterij | nee |
| Lichtbron | LED |
| Binnendiameter | 30 mm |
| Buitendiameter | 58 mm |
| Aantal LED's | 8 |
| Binnendraad | M30,5 x 0,5 |
| Lengte van de stroomkabel | 0,85 m |
| Kleur van het licht | IR UV |
| Kabellengte | 1,4 m |
| Stroomverbruik | 6 W |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | STARLIGHT Opto-Electronics Flachslander Straße 8 DE-90431 Nürnberg www.starlight-sl.de |